SLAVIA - ZLÍN, Eden 22.3.2009

23.03.2009 16:01

 

 

Už od začátku to bylo takový divný. Pozoroval jsem to sám na sobě. Někam se poděla ta správná nervozita a já vcházel do Edenu, jakoby se nemohlo nic stát. Zřejmě stejně k tomu přistoupili i samotní hráči... Zlín vůbec nehrál "zanďoura", jak nás většina čekala a od našich borců se nekonal žádný ofenzivní festival, jak jsme čekali všichni. Naštěstí si Pekhart svojí gólovku nemohl sám zneškodnit, takže jsme doklopýtali ke třem bodům. Jak, to už je teď jedno.
Nerad zde hodnotím jednotlivce, ale forma našich útočníků je varující. Zatím se nenašel nikdo, kdo by se jen přiblížil stínu dnes už bohužel sověta Necida. Prostě všichni tři zatím nastoupivší jsou pro mě největším zklamáním...
Nicméně jsou to přesně ty zápasy, které jsme na Strahově nedokázali dokopat. Takže jestli to takhle půjde dál, vůbec se nebudeme zlobit. Otázkou je, zda to bude později stačit v evropských pohárech...
Co se týče účasti naší skupiny nelze si na nic stěžovat. 18 členů odbočky a dalších 5 obyvatel Veleně je myslím důstojná podpora v krásné návštěvě 12.600 diváků.
Bylo to divný, ale vyhráli jsme...A o to jde především!!!

Příští domácí mezinárodní zápas s Rumunskem, už myslím definitivně rozhodne o titulu, takže Veleňáci: Všichni do Edenu!!! Kdo by měl zájem o lístky jsme schopni je přes OP zařídit. Kontakty jsou nahoře.
TATA
FAITHFUL FOREVER

Vyhledávání