SLAVIA : TEPLICE, Eden 21.4.2011

24.04.2011 11:35

Ve světle událostí tohoto týdne se pohárová odveta s Teplicemi jevila jako bezvýznamná. V době, kdy na nás ze všech masmédií útočí dohady a možné konstrukce dalšího setrvání či nesetrvání našeho slavného klubu na fotbalové mapě,  v době, kdy sami nevíme, který z možných scénářů je pro Slavii nejpřijatelnější, si v krásný čtvrteční podvečer našlo cestu do Edenu 3383 fanoušků, což je na opomíjený pohár poměrně hezké číslo. Mezi nimi byla i skupinka 9 veleňských.
Zažili jsme velmi příjemný večer. Vzhledem k tomu, že naši hráči momentalně hrají jen pro radost ze hry, jsou jejich poslední výkony obdivuhodné. Potěšení nám přinesl nejen výsledek a následný postup do semifinále OC a tím stále žijící šance na evropskou ligu, ale i setkání s kolínskými přáteli. Celé utkání jsme sledovali a fandili společně s čerstvě sešívaným Michaelem.
Už v průběhu zápasu bylo spousta času k diskuzi o současné situaci. Nejčastější otázka zní Co bude dál?.... To uvidíme v příštích dnech, všichni doufáme, že dojde k naplnění hesla z kalandáře pro rok 2009 "BUDOUCNOST MÁ JMÉNO SLAVIA". Diskuze poté pokračovala během cesty domů a samozřejmně i v restauraci u Arazimů, kdy proběhlo jako obvykle pozápasové zhodnocení.

PavelD

Vyhledávání