SLAVIA - STŘÍŽKOV, STRAHOV 27.2.2010

28.02.2010 17:22

Tak nám to po letošní ukrutné zimě začalo! Od rána sluníčko masakrovalo zbytky sněhu a já se už nemohl dočkat, jak podobným způsobem naložíme večer s poloklokanem.
Odpoledne nasedám s Vítkem do vozu k bratrovi a vyrážíme směr Větrná hora. Stoupáme Chotkovými sady a nám připadá, že jen zimní přestávka nás dělí od chvíle, kdy jsme tudy jeli na fotbal. Ten pocit, jako by to bylo včera, nás provází prakticky po celý zápas. Však taky bylo co porovnávat. Dlouhé fronty u pokladen, jeden otevřený stánek na celou východní tribunu, hlasatel, kterému není rozumět ani slovo a strach o výsledek do poslední minuty. Jen ten kotel za druhou brankou byl nějakej divnej...
Do utkání jsme vstoupili aktivně. Hned v 2.min. Trapp hlavičkoval do náruče Belaně, následovala neuznaná branka Vlčáka a pak už se nádherně trefil Grajciar. Potom se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Ty střížkovské naštěstí pochytal skvělý Senecký a tak jsme nenásledovali svého bývalého kapitána a uhájili tři body!
Ze hry jsem měl docela dobrý pocit. Chvilkama to sice zaskřípalo, ale to si časem snad sedne. Obrana v čele s výborným Kopicem pracovala vcelku dobře. Příjemným překvapením pro mne byl výkon mladého Lafrance. Už dlouho se nepohyboval v našich zadních řadách tak výtečný hlavičkář. Ve vzduchu neprohrál snad ani jeden souboj. Nezbývá než doufat, že se dají všichni marodi do pořádku a budeme se ještě zlepšovat!
Vítězství jsme pak U Arazimů spláchli několika pivky a rozešli jsme se do svých domovů. Dobrý start do jarních bojů a jak říkám: Lepší Brabec na Letný, než dva body v hajzlu!!!

TATA
FAITHFUL FOREVER!!!

Vyhledávání