SLAVIA - sparta, EDEN 20.9.2010

21.09.2010 22:28

Když jsme v červnu na setkání odboček v Rožďalovicích poslouchali trenéra Jarolíma hovořícího o nastávajícím ročníku ligy, viděli jsme odhodlaného muže, z něhož sálala touha napravit nepovedenou sezónu.
Když jsem si včera po příchodu z Edenu sebemrskačsky pustil záznam derby, viděl jsem na konci bezradného a zlomeného muže...
Přiznávám, už mi ho není líto. Líto je mi nás. Nás všech, kteří dělají všechno proto, aby zápasy naší milované Slavie stihli, nás všech, kteří se mohou uřvat, aby hráči cítili naši podporu, nás všech, kteří si to pak druhý den vychutnají ještě jednou v práci, nás všech, kteří si nakonec stejně koupí permici na příští sezónu (doufám, že prvoligovou) ...
Karel Jarolím si za všechno může sám. Nemá cenu se rozepisovat o jeho chybách (na úspěchy už jen vzpomínáme), ty vidí snad každý. Co mě však zaráží nejvíc jsou jeho taktická střídání. V derby se to opět ukázalo...Nejsem sám, kdo si mohl ukroutit hlavu při střídání namotivovaného Karola Kisela za už dlouhou dobu bezkrevného Jandu. Přitom celý zápas trápící se Jarda Černý dohraje do konce. Střídání agilního Vyhnala, který se nebál pustit do souboje s dementem Řepkou za Jakuba Horu, který se po celou dobu svého působení ve Slavii nejenže střelecky neprosadil, ale ani se snad nedostal do šance ... Necítím se jako odborník, nevidím hráče na tréninku každý den, ale když podobné názory slyším během zápasu a hlavně po něm ze všech stran, něco není v pořádku. Chybělo už jen vystřídat Milana Černého ... Ten taky hrál dobře.
Byl to strašný večer. Vidět toho počmáranýho šaška Řepku, jak si užívá poslední minuty, to jsou chvíle, kdy bych snad i odpustil někomu z kotle, kdyby vtrhnul na hřiště a jednu mu poslal.
Tuhle truchlohru si nenechalo ujít deset členů naší odbočky. I ta vlajka nakonec visela na svém místě, i když to tak z počátku nevypadalo.
Na závěrečné posezení U Arazimů jsme se odvážili jen tři. Dlouhé debaty o tom, proč jsme tam, kde jsme, jsme zakončili pohledem na rozlosování. Čeká nás Slovácko a pak Plzeň...Pánové, to bude ještě prdel...Od posledního místa nás dělí 2 body. Kdo z vás to pamatuje?

TATA
FAITHFUL FOREVER!!!

Vyhledávání