SLAVIA -SLOVÁCKO, EDEN 31.8.2009

01.09.2009 08:41

Bez dresu, bez šály a bez dechu jsem dorazil v 5.min na stadion. Pracovní povinnosti již od rána nasvědčovaly, že večerní zápas nestihnu. Nakonec se Bůh smiloval a já mohl spolu s 15 členy naší Veleňské odbočky sledovat červenobílé rozloučení se s prázdninami.

Nebyl to kdovíjaký galakoncert, ale po zaváhání Rumunska v Olomouci nakonec splnil naše očekávání a my se vyhoupli na třetí místo v tabulce. Mě osobně nejvíc potěšilo setrvání Martina Vaniaka v brance (nic proti Hanušovi). Shodli jsme se spolu s ostatními, že jsme tak trochu klidnější, když v naší svatyni vidíme jeho. I když na druhou stranu. Dnes bych se mohl postavit do branky i já se svým nedávným osobním ohodnocením se Zákup. Nemusel totiž řešit skoro žádnou ošemetnou situaci.

Atmosféra v Edenu byla jako vždy skvělá i díky slušnému supportu hostujících fans. Nadevše ale čnělo čtyřicetiminutové na ná, na na na na na na, ať žije Slavie... Klobouk dolů!!! Ja vydržel jen 5 min...

Podtrženo, shrnuto - povedený večer, který zkazila jen nepřítomnost našeho výčepního v krčmě, takže tyto řádky dopisuji za přítomnosti lahváče...

Na závěr bych chtěl připomenout, že naše odbočka plánuje zájezd na utkání evropské ligy do Janova. Máli někdo zájem ať se nám co nejdřív ozve.

TATA

FAITHFUL FOREVER!!!

Vyhledávání