SLAVIA : rudá lůza, Eden 5.10.2009

05.10.2009 23:55

 

Odvolat či neodvolat? Tahle skoro hamletovská otázka je teď v posledních dnech naším nejčastějším tématem rozhovoru a dnes večer opět nabrala na intenzitě. Se vší vážností  poprvé padla ve čtvrtek pozdě večer, nicméně kritický článek k zápasu s Lille rozebírající i poslední přehmaty šéfa naší lavičky jsme se rozhodli nepublikovat.  Každý ze Slávistů si jistě umí vyhodnotit sám, co pan Jarolím v novodobé historii klubu dokázal, nicméně Mementem je naše "úspěšnost" a hlavně předváděná hra na evropské scéně.
Vrátím-li se k dnešnímu zápasu, tak vlaštovkou k optimismu byla nahlášená základní sestava neobsahující dva ve čtvrtek nejvíce skřípající články středového soukolí. Bohužel však tyto změny v sestavě nepřinesly kýžené ovoce v podobě třech bodů, ba dokonce jsme trávník v Edenu poprvé v rámci ligy opouštěli bez jediného bodu a co víc i vstřeleného gólu - Necko chybíš nám! Nespasil nás ani návrat Šmíci po deseti měsících.
Jeden rozdíl oproti čtvrtku byl však na první pohled patrný a to v nasazení, ale to samo o sobě bez potřebné kvality dnes nestačí ani na hejno v rudých dresech.
A tak se nejvýraznější událostí večera stalo choreo, které se naším Ultras podařilo dostat mezi rudé tupce. Ten velký nápis nad jejich hlavami - "ŘEPKA JE" s obrázkem pánského přirození, dole doplněný nápisem "AŤ ŽIJE SLAVIA", si vždy vybavím v paměti, když se zápasy s bolševickou sebrankou nebudou vyvíjet podle našich představ. To choreo naprosto dokázalo pravdivost pokřiku „Jak jste rudý, tak jste blbý !“


Řešení úvodní otázky tedy necháme na majitelích SKS a my budeme dál fandit a věřit, že se zvedneme.

VŽDYCKY JSME S VÁMA !
PavelD

Vyhledávání