SLAVIA -PLZEŇ, EDEN 9.11.2009

10.11.2009 09:04

Trenér Jarolím před zápasem deklaroval, že chce navázat na herní projev s Valencií. Povedlo se nám to dokonale... Mám evidentně jiný pohled na to, jak by se naši borci měli herně prezentovat na hřišti než náš trenér. Na co chtěl proboha navazovat? Na bezduché nakopávání vysokých míčů na naše o hlavu menší útočníky? Na neschopnost odcentrovat přesný pas na vzdálenost větší než je 20 metrů? Na neumění si přihrát aspoň třikrát po zemi? A takhle bych mohl pokračovat do nekonečna…. Nevím co se to s námi děje. Nevím kde je chyba. Trenér určitě nemůže za to, že Krajčík nezpracuje v poslední minutě lehký míč u lajny, se kterým by si poradil i ten nejhorší hráč našich veleňských žáčků. Ani nemůže za to, že Hubáček není schopen ani jednou přesně odcentrovat. A už vůbec nemůže za to, že Šenkeřík v jedné z mála gólových příležitostí mine branku o 10 metrů... Může však za to, že postavil od začátku Láďu Šmicra do útoku, že střídá dva hráče 4.min. před koncem, že záloha hraje každý zápas v jiném složení a že atmosféra v kabině není evidentně v pohodě. Jak si jinak vysvětlit, že Šmicer,  který měsíce dře, aby se se svojí kariérou rozloučil na hřišti, ji ukončí o poločase, aniž by jsme mu my fanoušci mohli nějakým způsobem poděkovat? Těch otazníků je mnoho. Každý by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli tomu, že obléká náš dres dává všechno. Jediní kdo to může říci jsme my fandové. Neznám jiné fanoušky, kteří by tak povzbuzovali i v čase kdy se nedaří a těch pár pískálků se najde vždy. Ale jak to bude dlouho ještě trvat? Návštěvy pozvolna klesají a už vůbec si nedokážu představit kolik by nás přišlo na Janov, kdyby jsme si nezakoupili balíčky před začátkem E.L. Co můžeme ještě více pro naši milovanou Slávii udělat? Většina z nás je členem O.P. i Fanklubu, celé rodiny vlastníme permanentní vstupenky, nechybíme na žádném zápase, snažíme se podporovat náš klub jak jen to jde. A odměnou za to je to utrpení na hřišti a politika vedení klubu, pro které jsou peníze vždy až na prvním místě...
Nevím co by se mělo stát. Stále si myslím, že máme kádr na to abychom bez problémů obhájili titul, i to že Karel Jarolím je pořád trenér, který má co Slávii dát. Tak se do prdele všichni seberte a začněte jezdit po zadku ať vidíme, že vám aspoň na nás trochu záleží !!!
Pojďme to zkusit už teď v Jablonci i když tam na nás čeká několik odloženených hráčů nevhodných pro Slávii...My fanoušci budeme s vámi!!!

TATA
FAITHFUL FOREVER!!!

Vyhledávání