SLAVIA - oni , EDEN 13.4.2009

14.04.2009 08:44

Po velikonoční panákové smršti a dvou hodinách spánku jsme se vydali v počtu 17ti členů odbočky na první derby do Edenu. Už od začátku bylo cítit, že se jedná o vyjímečný zápas. Napětí se dalo krájet a můj žaludek rozbombardovaný směsicí kořalek byl jako na houpačce.

Naštěstí již od prvních minut bylo znát, že Rumunsko bylo jedním z nejslabších soupeřů které jsme v Edenu „přivítali“. Bohužel naše jalové útočné duo si počínalo tak, jako ve všech předchozích zápasech, ale i tak jsem jsi pro se říkal, že je to jen otázkou času, kdy se prosadíme.

Neprosadili a z ojedinělé standardky zapadl míč za Vaniakova záda... Pak ještě náš gólman vytáhl jeden ze svých zázračných zákroků po střele jednoho z hostujících zoufalců, ale to bylo ze strany nadřazeného týmu vše.

Po přestávce naši přidali na obrátkách a začali se rodit i šance. Obzvlášť Šventovi efektní nůžky, které trefily Dlažku v bráně, přímo volaly po gólu. S postupujícím časem jsem propadal beznaději a říkal jsem si, že přeci nemůžeme prohrát s takovým hejnem, které za druhou půli snad třikrát přešlo přes půlící čáru... Naštěstí Jandýsek, který vystřídal mdlého Belaida doklepl odražený míč mezi nohama Depky do branky a Eden mohl vybuchnout nadšením!!!

Před zápasem bych asi s bodem nebyl spokojen, ale vzhledem k tomu, jak se utkání vyvíjelo jsem rád za bod, který nám uchovává luxusní náskok 11.bodů. I když proti nám stál „soupeř“ méně nebezpečný než třeba poslední Zlín...

Na tradiční pozápasové mezischůzi jsme se vzhledem k našim velikonočně rozbouřeným žaludkům dlouho nezdrželi a rozešli jsme se do svých domovů.

Po smutné hokejové předehře to byl nakonec vcelku povedený prodloužený víkend a nezbývá jen doufat, že ztracené dva body doženeme už v příštím kole na Kladně. I když nás čeká určitě kvalitnější soupeř...

TATA

FAITHFUL FOREVER

 

Vyhledávání