Slavia – Olomouc , Eden 27.8.2010

28.08.2010 15:44

Tak k nám přijel konečně soupeř, alespoň podle tabulky, který by měl hrát fotbal. Nečekal jsem od nás žádnou ofenzivní smršť. Doufal jsem, že ukopeme alespoň remízu. Přiznejme si, nejsme v takové pohodě a potom bez útočníků. Tedy mladý Hora nás stěží může vytrhnout, navíc když za zápas nedostane pořádný balón.
Mé očekávaní se nakonec naplnilo, ikdyž  to asi mělo dopadnout jinak. Chyba gólmana na kterého do té doby nešla jediná střela nás však zřejmě stála vítězství. Ach jo! Naše sestava byla netradiční, přesto si dokázala získat územní převahu a i nějakou tu šanci připravit. Hráči kteří se však dostali do zakončení jako obvykle selhali, nebo je vychytal gólman. Za nejhoršího našeho hráče si drze dovolím označit autora gólu J. Černého. Proč? Se dneska na tom hřišti dost ploužil, podle mne. Nejlepší? Kandidátů mám víc. Líbíl se mi Dembele, Koreš, Ragued, v závěsu pak hned M. Černý.
Přesto, že naše hra není úplně optimální, jsem přesvědčen, že Olomouc u nás prakticky nic nepředvedla. Jasně to ukazuje na mizernou úroveň naší ligy. Moc by mne zajímala statistika střel na bránu. Mám takový dojem, že ta úžasná Olomouc se jen jednou trefila mezi tři tyče. Není to trošicku málo? A to si dovolím tvrdit, že za vydatné pomoci „černé svině“! Už dlouho jsem neodcházel tak zhnusen a měl jsem co dělat, abych vůbec vydržel do konce.

I když nečekám, že se mávnutím kouzelného proutku vše v dobré obrátí, přemýšlím jak jet do Hradce. Sice asi zase nevyhrajeme, ale když ono je to tak blízko. Pojedeme?

Pan Slamáček

Vyhledávání