Slavia - jihlava

20.04.2015 14:26

Být či nebýt….“, slovy klasika uvádím dnešních pár slov. V hokeji už jsme odpověď dostali. V extralize minimálně rok nebudeme. Ve fotbale snad budeme, ale začíná to být vážné! Usuzuji tak podle příšerného výkonu v souboji s ježky. Za to co předvedli někteří hráči, by snad ve Slavii být ani neměli. Jediná skoro střela na bránu za poločas a jakýsi tlak deset minut před koncem zápasu, ale už za stavu 0 : 2, to má být co!? A to mohlo být hůř. Nebýt Martina Berkovce v bráně, byla by ostuda ještě větší. Premiérový gól Diopa, snad netěšil ani jeho.  Natož ubohé čtyři tisícovky diváků, kteří byli přítomni a přemýšleli, kde jim v sobotním odpoledni mohlo být lépe. Snad jedině premiéra vlajky našich mladších členů odbočky, silná účast ostatních v sektoru 206 a pivo od předsedy, byly příjemné okamžiky černého víkendu. I když mi i to pivo nakonec bylo vylito.
Být na příštím zápase anebo nebýt, to je oč tu běží… Odpověď, alespoň ti skalní znají, ale musí to být taková muka?

Jen pro úplnost Slavia : jihlava  1 : 2