SLAVIA - JABLONEC, EDEN 5.11.2010

07.11.2010 13:01

Další masochistický večer máme za sebou... Ne, ani náhodou jsem nečekal, že bychom mohli Jablonec porazit, ale to co naši "hráči" předvedli, jsem tedy nečekal vůbec...Tohle si prostě sportovec, který nosí nejkrásnější dres na světě nesmí dovolit!!! Nic ho neomlouvá ztráta formy, nezkušenost, opožděné výplaty, psychická deka a já nevím co ještě. To vše se dá alespoň z části nahradit bojovností. A jestli vám to vážení fotbalisté nikdo neřekl, tak se na to zeptejte Karola Kisela, nebo se na něj aspoň dívejte!
Nemám chuť, ani náladu se rozepisovat o zápase. Za zmínku stojí snad jen závěrečná grilovačka hráčů. Vychutnali si to do dna... Myslím, že vše proběhlo naprosto v mezích normy a jestli při tom padli nějaká ostřejší slova, tak to bylo jen nekonečnou frustrací, kterou teď všichni prožíváme a dlouho prožívat budeme... O to víc mě překvapila slova trenéra Petrouše, který nás nazval nepravými fanoušky! Chtěl bych mu jen vzkázat: Važte si posledních zbytků věrných fandů a buďte rád, že netrénujete třeba letenskou lůzu...To byste teprve poznal nepravé fanoušky!!! Nás z Veleně tam bylo 17...
No nic, v úterý nás čeká Minerálka Cup, kde se, jak doufám pokusíme proklouznout do dalšího kola a v pátek Baník. Tedy už jen dvakrát se nechám ukřižovat do našeho sektoru a pak už budu jen snít svůj dlouhý zimní sen o zázračném, novém majiteli.

TATA
FAITHFUL FOREVER!!!

Vyhledávání