Slavia : FC Janov EDEN 2.12.2009

03.12.2009 16:51

Krásný večer! Díky pracovním povinnostem jsem na toto utkání jel ze Sušice a musím zdůraznit, že jsem toho vůbec nemusel litovat! Výborný výkon našich hráčů. Všech. Dobrá hra soupeře, výborná atmosféra, ke které přispěli i fans soupeře.  Prostě téměř dokonalé! Jako vše co má rub, tak má i líc. Lícem tohoto večera se stalo neuznání dvou našich branek. Darebáci modří!
Večer pak přinesl ještě dvě loučení. Nejprve se Šmícou o poločase.  Po konci zápasu pak rozlučku kotle se Sucháčem.  Je zajímavé, že tato událost plní titulní strany našich bulvárních sportovních deníků. Fotka rozesmatého Marka s šálou SMRT RUMUNŮM, se stane zcela nepochybně chloubou mé kanceláře.

Tato podzimní část byla nelehkou zkouškou nás všech, věřím však že jaro a další roky dají za pravdu našim generálům, že Karel se dostatečně poučil z chyb které udělal, že i mi ostatní budem fandit s takovým nasazením jako Satan. Pohled na něj v průběhu utkání mi byl jasným důkazem, že svému klubu nepomáhám ani z 10% svých možností. Pavle jsi nám všem vzorem!

 

Slamák

Vyhledávání