SLAVIA - CZ BĚLEHRAD,EDEN 20.8.2009

21.08.2009 01:24

 

Dneska začnu hodnocení od konce. Ani nevím, kdy jsme naposledy odcházeli z Edenu s tak dobrým pocitem z předvedené hry. Celou cestu autem jsme se předháněli v hodnocení dnešního úchvatného večera a vykřikovali na sebe jména jednotlivých borců, co který udělal během zápasu vyjímečného a skvělého. Fakt je ten,že v našem teamu nebyla dnes slabina. Vyzdvihnout však jednoho hráče je těžké, ale přesto podle mého názoru to lze. I přes dva góly Šenkyho nade všemi čněl Jarda Černý. Odjezdit v takovém tempu a v takovém výkonu 90.minut, to si zaslouží opravdu uznání.
Na zápas se nás vydalo z odbočky jen osm. Z části kvůli vrcholícím prázdninám a z části kvůli lenosti, nebo pohodlnosti ostatních. Co se dá dělat... Lze jen konstatovat, že kdo nebyl dnes večer v Edenu, neviděl zřejmě nejlepší hru naší Slavie za poslední rok.
Byla to prostě paráda! Doufejme, že v tomto trendu budeme pokračovat i nadále a že v Srbsku nebudeme bránit slibný výsledek. Chce to jen hrát pořád odvážně, třeba už teď v neděli v Teplicích.
Do hospody jsme dorazili jen tři, ale i tak jsme si zbytek večera parádně užili!!!
Třikrát škoda, že jsme podobný výkon nepředvedli proti těm pastevcům...Ještě teď to bolí.

TATA
FAITHFUL FOREVER!!!

Vyhledávání