Klokan 1905 vs Slavia - Eden 16.7.

27.07.2010 17:49

Po dlouhém čekání tu máme první domácí zápas nové sezóny.

 

Domácí? Naši sedí na jiné lavici. My tu nejsme doma? Program k zápasu? Není? Aha! My tu nejsme doma! Všimnout si toho na první pohled se však nedá! Jen jedna plachta na hlavní tribuně naznačuje, že se budeme o stadion dělit. Kvůli tomuto protestovat? Já to vnímám jako realitu, která nám snad dovolí dalších několik let hrát v důstojném prostředí, byť se o něj budeme dělit. Nadšen z toho sice nejsem, ale když jsem uviděl oči synka jak reagovali na zprávu, že už nebudeme chodit na Slavii, musel jsem jít pro permici. Vzal jsem si ji rovnou na dalších pět sezón. Tím nenaznačuji svoji spokojenost s děním okolo, ale jen náklonnost k barvám, kvůli nímž se tak nervuju!
Zápas byl ovlivněn rychlým gólem na začátku a nesnesitelným vedrem, které mohlo za naprosto bídný druhý poločas. Z obou stran ovšem. Rozhodčí tomu také nepomohl, kdy neudělal přestávku na osvěžení. Z hráčů bych nad všechny vyzdvihl výkon Milana Černého. Hrál skvěle! Vyhrát jsme měli, nepovedlo se. Co jsem nepochopil bylo naše rozestavení, kdy J. Černý hrál napravo a Grajciar nalevo. Koubský mě zatím moc nepřesvědčil, ale je příliš brzy nad ním lámat hůl.

Určitě jsme měli několik velice pěkných okamžiků a náznaků, že budeme hrát zajimavý fotbal. Snad! Tak hurá na Boleslav! Bude potřeba každého hlasu na stadionu, aby tradiční děkovačka zněla lépe! Tedy byla i přes nepřítomnost Ultras!

 

Pan Slamáček

Vyhledávání