Viktoria Žižkov vs. Slavia Praha 18.5. 17:15

19.05.2009 16:20

Mistři!!! Mistři!!! Mistři!!! zaznělo už v šesté minutě a i já se trochu uklidnil. To PIVO, VODKA, BECHEROVKA, PAVEL FOŘT ramenem otevřel skóre. Vedeme 1:0! Nasazení nasvědčuje, že nechceme připustit další nervy a postupně přidáváme další dvě branky. Vedeme 3:0 a končí poločas!

I když možné je všechno, tohle už nepustíme! Mistři!!! Mistři!!! Mistři!!!
Druhý poločas v podstatě dohráváme z povinnosti, vidíce se už v hospodě na oslavách a tak dovolíme již brzy druholigovým snížení na konečných 3:1. V té době ale už jen chodíme. Snížení nás nutí trošku přidat na pohybu. Tím se definitivně uklidňuji. Jsme Mistři!

Dlužno dodat, že Viktorka nebyl důstojný soupeř a skoro jako by se už viděli v druhé lize a to i spolu s pořadateli.
Oslavy? někteří členové naší odbočky chtějí do Edenu, ale Pivo je mocný čaroděj a tak se setkáváme v domácí hospodě. Pivo, šampus, doutníky, focení...
Jsme Mistři!

P.S. Oto Černý – všední den v 17:15 doopravdy není ten nejlepší čas. Díky tobě jsme opět nekompletní! Tedy děkujeme!