Slavia vs. Karvina, EDEN 25.11.09 - Odveta Ondrášovka cup

26.11.2009 18:28

Na stadion jsem dorazil s 15 minutovým zpožděním. Čas 17:30 je v pracovní den opravdu nevhodný. Ať už pro dřívější odchod ze zaměstnání nebo pro ucpané silnice. Tedy jsem přišel o úvodní gól. Nakonec i návštěva se ukázala velmi slabou. Ti co přišli, viděli klasický podzimní výkon. Snaha, ale nepřesnosti, chybějící klid a neschopnost. Úkol byl však splněn a tak to musíme brát jen pozitivně. Nakonec po těch nezdarech je to cenné vítězství. Karviná se předvedla jako tým, který ač z druhé ligy , tak nehrál tolik zatažený jako mnoho jiných prvoligových. Dostali se taky k ojedinělému ohrožení naší branky, ale tady se projevila ta kvalita a proto jsme byli ušetřeni pohromě v podobě inkasované branky.
 K jednotlivým hráčům.  Prvně jsem viděl Trubilu a ač spoustu balónu zkazil, tak by mne jeho nasazení v ligovém zápase nepřekvapilo. Vaněk ukázal, že by mohl být ve středu zálohy též platným hráčem, snad i platnějším než lenoch TJ. Ten mne svým přístupem opravdu zklamal. Šenky ukázal, že jako střídající hráč na posledních 20 minut je výbornou volbou. Pouze tak dlouho jsem věděl, že je na hřišti. Vlastně od okamžiku kdy zavěsil jako by si řekl, úkol splněn a tím mi padla.
Ostatní předvedli takový standart. Jediné co mne vážně zaujalo, bylo kolik střel jsme vyslali na bránu ze střední a větší vzdálenosti.  To jsem už dlouho neviděl.  Jen ta přesnost. Doufám, že se hoši trochu uklidní a že s Brnem se podaří za tři bodíky.