SLAVIA : MB - Čelákovice 19.6.

20.06.2010 15:24

Sobotu 19.6. jsem měl už dlouhou dobu označenou v kalendáři jako významný den. Nešlo o žádné důležité utkání naši Slavie, ale v nedalekých Milovicích se rozhodly ukázat své nesporné umění legendy světového metalu. Protože Milovice jsou domovem přítele Slamáčka, vyrazili jsme s Danou již v pátek večer. Vybaveni naloženou krkovičkou a několika láhvemi červeného i bílého vína jsme si užívali pátečního večera u grilu až do chvíle, než nás déšť vyhnal domů. Během konzumace pochutin vzniknul nápad, vyrazit ráno do nedalekých Čelákovic na alespoň část dopoledního utkání Slavia : MB. Ve třech lidech jsme na hřiště dorazili chvilinku před poločasem za stavu 0:1 pro Boleslav. Během druhé půle jsme viděli poměrně zajímavý zápas, který po našem vyrovnání dospěl do pokutových kopů. Protože jsme stáli kousek od branky, na kterou se šlo kopat, využili jsme situaci a rozstřel sledovali nejblíže, jak jen to jde, přímo přes brankovou síť. Jednu z našich penalt proměnil i Franck MADOU, který se jevil ve výborném světle. Vyrovnával hlavou po rohovém kopu, s míčem si rozumí a rychlost rozhodně není jeho slabinou. Uvidíme, snad se jej v sešívaném dresu dočkáme, útočníků rozhodně nemáme nazbyt. Z ostatních nových tváří se nám ještě líbil Bassirou DEMBÉLÉ.
Hned po zápase jsme spěchali zpět do Milovic, abychom stihli začátek festivalu Sonisphere. Ten jsme si za účasti 6 členů naší odbočky perfektně užili a teď už se všichni těšíme v sobotu do Rožďalovic na sraz.