SLAVIA - DYNAMO Č.BUDĚJOVICE, EDEN 24.10.2010

25.10.2010 22:09

Nedělnímu zápasu předcházela schůzka zástupců odboček v klubu Mirko Huptycha, na kterou se dostavil i generální ředitel klubu pan Miroslav Platil. Možnost poslechnout si, nebo i položit otázku nejvyššímu představiteli Slavie využili reprezentanti dvanácti odboček. Musím říci, že před tímto setkáním jsem měl na pana Platila nejasný názor. Po skončení besedy musím přiznat, že mě přesvědčil. Pan ředitel popsal realitu v jaké se Slavie nachází, nastínil i možnosti jak vzniklou situaci řešit. Čeká nás neradostné období a nezbývá jen věřit, že sportovně to nějak ukopeme a finančně ustojíme.
Pak už se přesouvám na stadion, vyvěšuji vlajku a vyčkávám příchodu dalších našich členů. Nakonec se nás schází 13. Neuběhnou ani dvě minuty a náš nejlepší šuter Kisel napřáhl z dobrých dvaceti metrů a míč zaplul do branky! Lepší začátek jsme si nemohli přát. Přežijeme i jedinou šanci hostí a v druhé půli přidáme neškodným Budějkám zásluhou Hory, Čelůstky a Milana Černého ještě tři banány na cestu. Po dlouhých osmi kolech si připisujeme tři body za vítězství!!! Doufejme, že domácí výhru potvrdíme nejen ve středu ve žbrďola cupu na Viktorce, ale i v sobotu v Příbrami.
Přesouváme se k Arazimům, zde ale naše víkendem zmožená těla žádnou díru neudělala a tak jsme se po několika kouscích rozcházíme.
Ve středu budeme kvůli geniálnímu začátku (15:30) na Žižkově chybět, ale co takhle vyjet do Příbrami?